Ankara'da Özel Bağlama Dersi Ankara
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 0-9

Ankara'da Özel Bağlama Dersi

İlan No
777784 
Pano
Ders veren ilanı
Üye
Erhan Ayhan 
Şehir
Ankara 
Kayıt Tarihi
28/02/2012 15:22 
Güncelleme Tarihi
28/02/2012 15:39 
Okunma
2400 
Cevap
17 Yıllık Bağlama Öğretmeniyim.( Musa Eroğlu Müzik Merkezinden Sertifikalı ) TRT Ankara Radyosu Akitli Saz Sanatcılığı Görevinde Bulundum. ( 6 Yıl )Her Yaş Gurubundan Öğrencilerim var. Kısa ve Uzun Sap, Notalı Konservatuar Düzeyinde Bağlama Dersleri Veriyorum.

Cep:0538 316 83 06 mail:erhan_ayhan@windowslive.com

Aşağıdaki linkten ders çalışmalarını izleyebilirsiniz

http://www.izlesene.com/video/kendi-evinizde-birebir-baglama-kursu0538-316-83-06/3887567

Neden Özel Ders?
Birebir eğitim, diğer öğrenme metodlarının en etkili biçimidir. Eğitimci, birebir eğitimde, ders boyunca bütün dikkatini öğrenci üzerinde yoğunlaştırma şansına sahiptir. Bu şekilde eğitimci, öğrencinin öğrenme alışkanlıkları ve bilgi seviyesini kolaylıkla anlayabilir ve ders programını ve dersin işleniş biçimini öğrenciye uygun olarak düzenleyebilir.

Özel dersin farkı öğrencinin kendisine uygun çalışma sisteminde ve zamanlarda dersleri öğrenmesidir. Eğitmenler bir konunun öğrenci tarafından iyice kavrandığına kanaat getirdikten sonra yeni konuların öğretimine geçerler. Özel derste öğrenciler istedikleri kadar temel veya karmaşık soruları sormakta özgürdürler.

Öğrenme potansiyeli kişiden kişiye çok farklılık gösteren bir olgudur. Birebir özel ders, ders zamanlarını, ders programını ve dersin işleniş metodunu kişiye göre düzenlenmesini sağlaması açısından çok etkili bir yöntemdir.

Ankara'da Özel Bağlama Dersi Fotoğrafları

Ankara'da Özel Bağlama Dersi - 1 Ankara'da Özel Bağlama Dersi - 2 Ankara'da Özel Bağlama Dersi - 3